Likvidace vozidel, autovraků (M1 – N1)
Provádíme ekologickou likvidaci všech typů motorových vozidel (osobní, nákladní, stavební) , motocyklů, skútrů a autovraků. Veškerou administrativu za Vás vyřídíme zdarma. Zdarma zajistíme i odtah vozidla odkudkoliv v České republice.

Odvoz vozidel ZDARMA
Vozidlo zdarma odvezeme k ekologické likvidaci dle Vámi navrhnutého času. Odvoz zajišťujeme primárně v Moravskoslezském kraji, ale také po celé České republice.

Odhlášení vozidel z evidence motorových vozidel
Vozidlo za Vás odhlásíme a vyřídíme veškeré administrativní úkony a poplatky uhradíme. Z Vaší strany bude pouze potřeba podepsat plnou moc, kterou naleznete v sekci Dokumenty.

Prodej použitých náhradních dílů
Zajišťujeme prodej použitých, ale i nových náhradních dílů na všechny typy motorových vozidel. Zaměřujeme se zejména na značky Škoda, Volkswagen, Ford, Hyundai, Peugeot, Renault, Toyota, Citröen a další.

Výkup druhotných surovin
V areálu naší firmy vykupujeme železné a neželezné kovy. Druhotné suroviny jsou vykupovány jak od soukromých osob, tak i od firem. Vše je váženo na certifikovaných vahách. V případě velkého množství druhotných surovin zajišťujeme i odvoz.