Návod jak postupovat

Pokud se rozhodnete k ekologické likvidaci, zavolejte nám na telefonní číslo 602 879 129 nebo nám pošlete kontaktní údaje na email trikol73@seznam.cz a my Vám zavoláme zpět.

Společně vybereme termín odtahu vozidla k ekologické likvidaci a dohodneme všechny potřebné informace – typ vozidla, technický stav vozidla a adresu umístění vozidla.

Dále budeme potřebovat kompletní informace o Vašem vozidle, ideálně kopii velkého technického průkazu. SPZ vozidla, VIN kód. Tyto informace jsou potřebné pro námi prováděné administrativní úkony.

V dohodnutém termínu přijedeme a Váš vůz odvezeme na naši provozovnu k ekologické likvidaci. V tuto chvíli pro Vás ekologická likvidace končí a další úkony už provádíme my.

S protokolem o ekologické likvidaci, který pro nás obdržíte, odhlásíte své vozidlo z evidence vozidel na dopravním úřadě. Mimo to budete potřebovat obě registrační značky a technický průkaz.

V tuto chvíli Vám zbývá zrušit pojistnou smlouvu po vinném ručení, případně havarijní pojištění, pokud máte sjednané. Zrušení smlouvy lze provést již k datu likvidace, který odpovídá datu vystavení protokolu o ekologické likvidaci.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici.